سرمایه گذاری در انیمال فارم

درباره انیمال فارم

سپرده گذاری در انیمال فارم (Animal Farm) یا مزرعه حیوانات از روی کتاب مشهور مزرعه حیوانات الهام گرفته. 

در فاز اول کوین REV پخش میشه بین شرکت کنندگان تا آماده شرکت در Revolution یا انقلاب بشن. کسانی که در انقلاب شرکت کنند مطمئنا صاحب درصد بیشتری از مزرعه خواهند بود و قدرت بیشتری خواهند داشت و سود بیشتری خواهند کرد. 

انقلابیون فقط تا تاریخ ۲۹ و ۳۰ دی فرصت دارن تا اونجایی که میتونن کوین REV بخرن.

 

کاربرد توکن REV

کاربرد کوین REV در واقع فقط پخش کردن توکن های DOG و PIG بین انقلابیون هست و دادن ۲۰ درصد تخفیف پیش فروش این توکن ها به انقلابیون. بعد از تاریخ ۳۰ دی دیگه کوین REV ای وجود نخواهد داشت و از ۲۰ درصد تخفیف پیش فروش هم خبری نیست. 

 

دوره پیش فروش

روز ۲۹ و ۳۰ دی روز پیش فروش توکن Dog و توکن Pig هست که در انیمال فارم استفاده میشن. هر کسی که از قبل توکن REV خریده میتونه با ۲۰ درصد تخفیف در این روزها در پیش خرید شرکت کنه و توکن های pDog , pPig دریافت کنه. 

کسانی که دیرتر وارد میشن میتونن با استفاده از BUSD اقدام به خرید کنن.

 

بعد از خرید چی؟

بعد از خرید توکن های pPig و pDog صبر میکنیم به مدت یک هفته تا پروژه بصورت رسمی کلید بخوره و بتونیم توکن های خودمون رو در انیمال فارم استیک کنیم و سود بصورت BUSD کسب کنیم که فوق العاده هست. یعنی حتی اگر مارکت کریپتو ریزش کنه و قیمت ها کم بشن هیچ وقت سود ما کم نمیشه بخاطر اینکه BUSD یک استیبل کوین هست به این معنی که ارزش اون همیشه معادل یک دلار آمریکا هست و مثل کوین های دیگه بالا و پایین نمیره.