آموزش نصب و راه اندازی DPN دیپر نتورک (deeper network)

DPN, Firewall, Adblocker, DPR Miner

DPN یا وی پی ان سخت افزاری چیست؟

DPN مخفف Decentralized Private Network هست و با هدف داشتن اینترنت بدون مرز و امن ساخته شده. DPN دیپر نتورک یک سخت افزار کوچک هست که ۴ قابلیت بسیار مهم داره که شامل VPN، فایروال حرفه ای، بلاک کننده تبلیغات مزاحم اینترنتی و در نهایت ماینتر کوین DPR میباشد.

اگر براتون سوال هست که چرا یک فرد در آمریکا یا اروپا باید از VPN استفاده کنه و باید خدمتتون بگم که اصلی ترین کاربرد VPN مخفی کردن IP هست و IP آدرس کامپیوتر شما در اینترنت هست و با IP میتونن کامپیوتر شما رو در اینترنت پیدا کنند و تمام فعالیت های شما رو مانیتور کنند. بخاطر همین اکثر افراد حتی در کشورهای دیگه از VPN استفاده میکنند تا IP خودشون رو تغییر بدن و در واقع هویت خودشون در اینترنت رو مخفی نگه دارن.

فایروال قوی که روی این دستگاه فعال هست کمک میکنه که بدون دغدغه کامپیوتر خودتون رو به هر اینترنت عمومی (کافی شاپ، هتل، رستوران) وصل کنید و نگران امنیت اتصال اینترنتی خودتون نباشید.

اد بلاکر قوی که داخل این دستگاه وجود داره کمک میکنه که دیگه هیچ تبلیغات مزاحمی رو در اینترنت نبینید و در نهایت با به اشتراک گذاری IP خودتون با دیگران کمک کنید تا شبکه رشد کنه و در عوض کوین DPR رو بعنوان پاداش دریافت کنید.

قسمت اول

معرفی DPN دیپر کانکت

دیپر کانکت پیکو (deeper connect Pico) یک دستگاه کوچک هست که میتونه بعنوان یک مودم همراه استفاده بشه و بعنوان فایروال امنیت اینترنت شما رو تامین کنه یا اینکه بصورت یک VPN استفاده بشه و با تغییر IP شما کمک کنه که در اینترنت هویت شما مخفی بمونه.